همکاری درفروش فایل

سلام و عرض ادب خدمت دانشجویان ،دوستان دشمنان و شاید همکاران آینده خدمت کسانی که حتی یک مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت یا پایان نامه دارند و دوست دارند که مقالاتشون تو سایت بزارند که یه درآمدی چیزی در این بین داشته باشند. همکاری درفروش فایل سایت ما بهترین گزینه واسه شماست.

همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل

خلاصه لب کلام :

تو سایت قسمت عضویت, بعد از ثبت نام و وارد شدن در قسمت پیشخوان مدیریت مقاله‌ای یا مطلب داخل سایت می‌زارید، به ازای هر فروش ۵۰ درصد مبلغ و همون روز دریافت کنید.
خوب حالا میگید چرا ۵۰ درصد بقیش و خودش می خواد ببره خوب برادر یا خواهر عزیز، سایتم خرج خودشو داره و خدماتی که می خوایم بدیم که در پاراگراف‌های بعدی متوجه خواهیدشد.

درضمن
فرق همکاری سایت بانک مقاله با همکاری درفروش فایل سایت‌های دیگه، به این شکلِ که همه باهم مقالاتمون در سایت می‌زاریم حتی یک مقاله) دیگه به هیچی کار ندارید و یه جورهایی به هم تو دیده شدن کمک می‌کنیم. بقیش و دیگه می سپری دست ما، هر مبلغی که فروش کنید در قسمت کاربری قابل مشاهده هست همون لحظه بعد از هر فروش می تونی منتت سر ما بزارید و درخواست وجه کنید.

اما، اما تو همکاری فروش سایت‌های دیگه شما خودتی و خودت باید صدها مقاله تو سایت بزاری پشتیبانی کنی و هزاران مشکل دیگه, آگه بخوام بگم سرتونو در میارم.

ی چیز دیگه در مورد همکاری با ما، شما بعدازاینکه مقاله یا تحقیق تو سایت گذاشتید قبل از ارسال توسط همکاران ما برای بهتر دیده شدن و فروش بیشتر ازنظر سئو, محتوای شما بررسی خواهد شد (ازنظر کلمات کلیدی -پاراگراف -برچسب…) به محتوای شما هیچ‌گونه دستی نمی‌زنیم و نخواهیم زد.

خلاصه برای اینکه هر مطلبی تو جستجو گوگل بهتر بالا به یاد یه چیزهای لازمه که همکاران ما زحمتشوونو می کشن.
اینجا هم نکته دارِ چنانچه که هرگونه اعتراضی نسبت به همکاران ما به خاطر سئو محتویات خودتون داشته باشید حق اعتراض برای شما محفوظ خواهد بود (البته خیلی هم احتمالش کمه کسی بخواد اعتراض کنه گفتنش لازم بود که گفتیم بگیم)

حالا قوانین: باید مقاله حتماً تو سایت‌های دیگه نباشه (جای دیگِ ببینیم مقاله یا تحقیقتونو با عرض شرمندگی حذف خواهیم کرد)
خوب تا الآن آگه قانع شده باشید دیگه وقته ثبت نامه, یا علی

نکات جامونده:

۱- می تونید مقالتونم به اسم خود تون به‌صورت رایگان تو سایت بزارید اون دیگه میل خودتو نه.
نظری چیزی هم آگه دارید می تونید پایین همین صفحه با ما درمیون بزارید.
با تشکر  0