CDمولتی مدیا از آموزشکده سما

   CDمولتی مدیا

جمع آوری اطلاعات

قبل از طراحی این پروژه لازم به جمع آوری اطلاعات نسبتا جامعی درباره دانشگاه سما داشته و این کار با ارائه سئوالاتی از اساتید و مسئولین دانشکده همچنین گرفتن تصاویری از مسئولین و فضای آموزشی دانشکده و فیلمبرداری از قسمتهای مختلف آن شروع شد و بعد از آن مرحله جمع بندی اطلاعات بدست آمده بود که باید به طور مرتبی در کنار هم دیگر قرار بگیرند.

بعد از این کار نحوه ارتباط این موارد به یکدیگر رسید و از آنجایی که اطلاعات باید در چندین صفحه ارائه می شد پس تمام آنها به چند دسته زیر طبقه بندی شدند.

۱٫       تاریخچه دانشکده

۲٫     رشته های مصوب دانشکده

۳٫    فضای آموزشی

۴٫     نیروی انسانی

۵٫     تصاویر

۶٫     فیلم

۷٫    و امکانی نیز برای خروج از برنامه

CD مالتی مدیا

هر کدام از موارد فوق نیز شامل صفحات و طبقه بندی جداگانهای بودند که در ادامه هر کدام را توضیح می دهیم.

·       بخش تاریخچه دانشکده:این بخش شامل سال تاسیس دانشکده، سیر پیشرفت و تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل در آن می باشد.

·       رشته های مصوب:این بخش نیز توضیحی در مورد رشته های در حال تدریس و چند رشته جدید که به تازگی مجوز انها گرفته شده است می باشد.

·       فضای آموزشی:این قسمت در مورد فضای آموزشی دانشکده نحوه خرید اراضی و غیره می باشد.

·       نیروی انسانی: این قسمت شامل معرفی پرسنل دانشکده ،سمت ، مدرک تحصیلی و تصویری از آنها می باشد.

·       تصاویر:شامل چندین تصویر مختلف از آموزشکده می باشد.

فیلم:این بخش نیز فیلمهای گرفته شده از قسمتهای مختلف دانشکده را به نمایش گذاشته و کاربران بطور دلخواه می توانند به انها مراجعه نمایند.

همچنین یک صفحه معرفی نیز برای تهیه کننده سی دی و استاد راهنما در نظر گرفته شده که آدرس دانشکده و شماره های تماس نیز در آن درج شده است.

در این برنامه از نرم افزارهای جانبی مانند Windows Movie Maker و Photoshop نیز استفاده شده است که از نرم افزار اول برای برش فیلمها و صدا گزاری بر روی آنها و از نرم افزار Photoshop برای برش تصاویر و همچنین ساخت کادر دور صحنه های نمایش فیلم استفاده شده است.نرم افزار Multimedia Builder اماکن قرار دادن صوت را در جدول نیز دارد که با این کار جلوه خاصی به پروژه داده شده است و حالت زنده ای به ان داده شده است.

پروژه دارای چند شاخه بوده که شاخه Image برای قرار دادن تصاویر ،شاخه Music برای قرار دادن موسیقی و شاخه Video برای فایلهای ویدئویی استفاده شده است.

قابلیت بسیار جالب این نرم افزار توانایی قرار دادن صفحات Html بر روی آن است که این توانایی را به ما داده است تا با ایجاد فایلهای html آنها را به پروژه اضافه کرده و کار طراحی را زیباتر و راحت تر انجام دهیم.

CDمولتی مدیا

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0